Özel Mavi Beyaz Diş | Adana Beyaz Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği All on 4 implant Protokolü
Hastanın kemik yapısı uygun ise ortalama 8 adet implant ile sabit diş protezi yapılabilir. Kaç implant yerleştirileceği ise panaromik röntgen ya da tomografi denilen gelişmiş görüntüleme yöntemleri ile belirlenir.
All-One Four, Sabit Protez, Tam Çene Sabit Protez, İmplant
16637
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16637,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

All on 4 implant Protokolü

4 implant İle Tam Çene Sabit Protez

Hastanın kemik yapısı uygun ise ortalama 8 adet implant ile sabit diş protezi yapılabilir. Kaç implant yerleştirileceği ise panaromik röntgen ya da  tomografi denilen gelişmiş görüntüleme yöntemleri ile belirlenir.

Tüm bu tetkiklerin sonunda çene kemiğine istenilen sayıda implant konulup konulmayacağı belirlenir. Ancak All On Four yöntemi ile belli açılarla yerleştirilen implant sistemleri üzerine sabit diş protezi yapılabilir.

All On Four uygulamasının en önemli avantajı hiç dişi olmayan bir hastanın aynı gün geçici dişleri implant üzerine sabitlenebiliyor. Hasta implantları iyileşirken dişsiz kalmıyor. Hasta iyileşme sürecinde ağzında sabit dişleri ile rahatça günlük yaşantısına herhangi bir kesinti veya sıkıntı olmaksızın devam edebiliyor.